Do kogo kierujemy ofertę promocji i reklamy

– Hotele,
– Domy wczasowe, pensjonaty,
– Stacje narciarskie, centra sportów zimowych,
– Korporacje
– Producenci sprzętu mechanicznego ( np. budowlanego – poniżej film reklamowy dla Prinoth Polska – ratraki )
– Zakłady produkcyjne
– Gminy, samorządy

Strony internetowe firm, przedsiębiorstw tych małych jak i dużych przepełnione są często sztucznymi zdjęciami uśmiechniętych pracowników, zdjęciami „wymuskanych” wnętrz, samych budynków itp. Dla potencjalnego klienta jednak często ważna jest ( oprócz oczywiście wartości merytorycznej samego kontrahenta ) okolica, do jakiej ( po nawiązaniu współpracy – podpisaniu umowy ) będzie musiał często przyjeżdżać. Jeżeli macie Państwo np. małe przedsiębiorstwo na wsi, w malowniczo położone – nie wstydźcie się go pokazać światu – może właśnie kilka zdjęć z powietrza, lub film z lotu ptaka przekona Waszych przyszłych kontrahentów do nawiązania współpracy…bo poza atrakcyjnością Waszej oferty,  po prostu będą chcieli do Was przyjeżdżać także z powodu miejsca, gdzie się znajduje Wasze przedsiębiorstwo.

Sprawa jest tym bardziej oczywista jeżeli chodzi o hotele, domy wczasowe i pensjonaty. Strony internetowe tych obiektów, portale rezerwacyjne są pełne „naziemnych” zdjęć ich klientów co w dobie ogromnej konkurencji po prostu już nie wystarcza. Między innymi dlatego rozpoczęliśmy realizację programu FLYTOUR – portalu promującego obiekty turystyczne ( hotele, pensjonaty, domy wczasowe ) z rejonów podhalańskich widziane z lotu ptaka. W przyszłości zamierzamy poszerzyć ofertę na resztę Polski. Dlatego też na naszej stronie przybywa sukcesywnie kolejnych obiektów, które fotografujemy – na razie w rejonie Podhala.  Zdjęcia ( zaraz po wykonaniu zlecenia ) zostają obrobione i trafiają niezwłocznie do właścicieli tychże obiektów, które zamieszczają na swoich stronach internetowych i portalach rezerwacyjnych. Portal www.flytour.pl jest jeszcze w budowie ,planujemy uruchomienie go na przełomie roku 2016 / 2017. W chwili obecnej możemy pochwalić się coraz większą rozpoznawalnością naszej firmy na Podhalu i rosnącą liczbą obiektów turystycznych, które fotografujemy. Oczywiście sens wyjazdów na sesje zdjęciowe jest ściśle uzależniony od warunków pogodowych jakie panują.
Celem nadrzędnym portalu www.flytour.pl i zdjęć lotniczych ( ogólnie )  jest przedstawienie danego obiektu potencjalnemu Klientowi w aspekcie otaczających go walorów przyrodniczych ( gór, jezior, rzek czy lasów )  i innych atrakcji jak np. wyciągów narciarskich. Przeważająca większość ośrodków skupia się niemal wyłącznie na prezentacji z bliska samego budynku i wnętrz, zapominając często jak ważne dla potencjalnego Klienta jest jego otoczenie i widok całego obiektu z innej perspektyw. Taką właśnie „inną perspektywę” dają wyłącznie zdjęcia z lotu ptaka, które wykonujemy w sposób bezpieczny z drona w bardzo wysokiej jakości . Sukcesywnie, w miarę przybywania zleceń poszerzamy nasze zasoby zdjęć, pod każdym zdjęciem zamieszczamy nazwę danego obiektu, lokalizację , adres obiektu i strony internetowej oraz nr telefonu.

Jeżeli posiadacie Państwo firmę – nieważne jak dużą , przedsiębiorstwo transportowe, usługowe czy produkcyjne położone o okolicy choć trochę godnej pokreślenia – zapraszamy do współprac. Filmowanie i fotografia z powietrza, przy stosunkowo niskim nakładzie kosztów, ukazując Wasz obiekt z lotu ptaka pozwala zyskać dużą przewagę nad konkurencją.

Jeżeli posiadacie hotel, pensjonat czy dowolny obiekt noclegowy położony w atrakcyjnej okolicy – zrobimy Państwo szereg doskonałych zdjęć, które zamieścicie na waszej stronie internetowej czy portalu rezerwacyjnym . Ponadto – po uruchomieniu portalu www.flytour.pl zamieścimy Wasz obiekt w nim całkiem za darmo ( dotyczy pierwszych 100 klientów ).

Polecamy przegląd zakładek w dziale Portfolio ilustrujących nasze realizacje zdjęciowe ( plus kilka filmów ) z rejonu Podhala. Na przykład: Pensjonaty, hotele i domy wczasowe Białki Tatrzańskiej czy Pensjonaty, hotele i domy wczasowe: Bukowina Tatrzańska, Czarna Góra, Gliczarów Górny lub Pensjonaty, domy wczasowe: Poronin, Murzasichle, Biały Dunajec.

.Co możemy zapewnić w ramach współpracy w tym zakresie:

materiał filmowy w najwyższej jakości 4K / 60 kl/sec lub Full HD 1920×1080. Możemy dostarczyć surowe pliki lub złożony, gotowy film z podkładem muzycznym i napisami a także lektorem.

materiał zdjęciowy ( pliki JPG i RAW ) – matryca 20 Mpx 1 cal. Materiał zdjęciowy może zostać przekazany w „surowej” formie  ( tj bez obróbki ) lub z obróbką w profesjonalnym programie na płycie CD lub nośniku typu Penddrive- na miejscu u Klienta. Może też zostać wysłany do pobrania na serwer.
– materiał zdjęciowy i filmowy z kamery naziemnej ( aparatu ) z jakością filmów 4K.

– dojazd w dowolne miejsce Polski ( lub za granicę )
– własne źródło zasilania – do ładowania akumulatorów i zasilania komputera – w przypadku potrzeby dłuższej pracy w terenie.
– możliwość wykonania zlecenie w trudno dostępnym terenie o ograniczonym miejscu na start i lądowanie
– pełną współpracę na miejscu wykonywania zlecenia – począwszy od początków projektu po finalne wykonanie ( wysyłanie projektów do akceptacji )
– zdjęcia obiektów przekazywane są Klientom NIEZWŁOCZNIE po wykonaniu zlecenia ( na nośniku danych lub wgrywane są na komputer )
– dużą elastyczność godzinową ( możliwość wykonanie zlecenia zarówno w tygodniu jak i w weekendy ).
cena: jak zawsze zależy od stopnia trudności zlecenia, otoczenia ( drzewa, przewody – wszystko co ma wpływ na wzrost ryzyka lotu ) więc zwykle ustalana jest indywidualnie. Można jednak przyjąć że usługa wykonania sesji zdjęciowej obiektu ( 10-15 udanych zdjęć, „udanych” oznacza – zgodnych z oczekiwaniami Klienta ) zaczyna się od 290 zł netto. Jeżeli do tego koniczna będzie obróbka w profesjonalnym programie wg życzenia Klienta ( kolorystyka, kadrowanie, retusz czyli ogólnie „tuning zdjęcia” ) – 10 zł / 1 zdjęcie. Często obróbka jest bardzo pracochłonna i zajmuje nawet 30 minut na 1 zdjęcie ( wykonywana na naszym komputerze u Klienta ).

Poniżej film zrealizowany dla firmy Fakro wspólnie z firmą Sam-Art

Poniżej film zrealizowany dla producenta ratraków firmy Prinoth Polska.

Serdecznie zapraszam do współpracy

Coptertech,
Robert Oset
501 713 999
uprawnienia: VLOS, BVLOS, INS