Do kogo kierujemy niniejszą ofertę prezentacji nieruchomości:  

– Deweloperzy – gotowe do oddania budynki lub tereny przyszłych inwestycji ( wizualizacje ) 
– Firmy budowlane ( inwestycje drogowe )
– Architekci – np. wizualizacje pod kątem przyszłych realizacji 
– Agencje i Towarzystwa Ubezpieczeniowe
– Agencje i pośrednicy Nieruchomości

– Rzeczoznawcy i biegli 
– Właściciele prywatnych domów jedno i wielorodzinnych, kamienic, obiektów noclegowych itp.


Dzisiaj, by skutecznie sprzedać nieruchomość ( lub zapewnić jej najem )  nie wystarczą już zwykłe „naziemne” zdjęcia i  oferty  na portalach nieruchomości. Zwykłe ( „naziemne” ) zdjęcia nie mają szans zaprezentowania unikalnego ( często ) jej położenia i otaczających jej walorów przyrodniczych i atrakcji turystycznych. Tylko fotografia i filmowanie z powietrza pomogą w podkreśleniu jej unikalności na tle konkurencyjnych ofert. Zdjęcia obok zostały zrobione ( wybrane z setek innych ) dla firm architektonicznych i deweloperskich do celów wizualizacji pod kątem przyszłych inwestycji oraz inwestycji już istniejących – w celu zareklamowania walorów otoczenia, infrastruktury oraz wyglądu samych budynków.  Zamieszczone obok zdjęcia ilustrują oddane już do użytku inwestycje mieszkaniowe i lokale biurowe. Zdjęcia i filmy z lotu ptaka doskonale ukazują otaczające te obiekty walory  przyrodniczo-krajobrazowe oraz infrastrukturę drogową.

 


Co możemy zapewnić w ramach współpracy w tym zakresie
:

materiał filmowy z drona w najwyższej jakości 4K / 60 kl/sec lub Full HD 1920×1080 Możemy dostarczyć surowe pliki lub złożony, gotowy film z podkładem muzycznym i napisami a także lektorem.
materiał zdjęciowy ( pliki JPG i RAW ) – matryca 1 cal o rozdzielczości 20 Mpx, zdjęcia w rozdzielczości nawet 5472 × 3078. Materiał zdjęciowy może zostać przekazany w „surowej” formie ( tj bez obróbki ) lub z obróbką w profesjonalnym programie na płycie CD lub nośniku typu Penddrive, Może też zostać wysłany do pobrania na serwer.
materiał filmowy lub zdjęciowy z aparatu „naziemnego” Panasonic Lumix EFZ-1000. Matryca 1″ 20 Mpx.

– dojazd w dowolne miejsce Polski ( lub za granicę ).
– własne źródło zasilania – do ładowania akumulatorów i zasilania komputera – w przypadku potrzeby dłuższej pracy w terenie.
– możliwość wykonania zlecenie w trudno dostępnym terenie o ograniczonym miejscu na start i lądowanie
– dokładne oznaczenie nieruchomości na zdjęciach na kilka sposobów, np.:
odseparowanie interesującego obiektu od reszty otoczenia za pomocą innej kolorystyki, ramki otaczającej granice, dokładnego wycięcia obiektu z kadru itp.
– przekazanie pełnych praw autorskich do materiału.
– pełną współpracę na miejscu wykonywania zlecenia – począwszy od początków projektu po finalne wykonanie ( wysyłanie projektów do akceptacji )
– dużą elastyczność godzinową ( możliwość wykonanie zlecenia zarówno w tygodniu jak i w weekendy )

Zapraszam do współpracy

Coptertech,
Robert Oset
uprawnienia: VLOS, BVLOS, INS MTOW<25 Kg