Wybrane zdjęcia z powietrza pensjonatów, kwater prywatnych,  domów wczasowych i hoteli z rejonu Podhala: Bukowiny Tatrzańskiej, Czarnej Góry, Gliczarowa Górnego, Poronina i wielu innych – wykonane z drona. Zdjęcia te są publikowane na założonym w 2017  portalu promującym turystykę podhalańską z lotu ptaka – www.flytour.pl. Celem nadrzędnym tych zdjęć ( i portalu www.flytour.pl ) jest przedstawienie danego obiektu potencjalnemu Klientowi w aspekcie otaczających go walorów przyrodniczych ( gór, jezior, rzek czy lasów )  i innych atrakcji jak np. wyciągów narciarskich. Przeważająca większość ośrodków skupia się niemal wyłącznie na prezentacji z bliska samego budynku i wnętrz, zapominając często jak ważne dla potencjalnego Klienta jest jego otoczenie i widok całego obiektu z innej perspektyw. Taką właśnie „inną perspektywę” dają wyłącznie zdjęcia z lotu ptaka, które wykonujemy w sposób bezpieczny z niewielkiego drona, jednak w bardzo wysokiej jakości . Sukcesywnie, w miarę przybywania zleceń będziemy poszerzać nasze zasoby zdjęć, pod każdym zdjęciem zamieszczamy nazwę danego obiektu, lokalizację , adres obiektu i strony internetowej oraz nr telefonu. Portal www.flytour.pl  będzie sukcesywnie rozwijany w miarę dołączania nowych obiektów.
Wszystkie zdjęcia lotnicze wykonywane są w zgodzie z prawem – posiadam Świadectwo Kwalifikacji VLOS i BVLOS  wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego uprawniające do lotów maszynami bezzałogowymi o masie do 25 kg. Nie latam ( i nie będę latać ) w strefie „R” – ścisłego zakazu lotów jakim np. jest rejon Tatrzańskiego i  Pienińskiego Parku Narodowego, wyjątek stanowią zdjęcia i filmy wykonane na potrzeby i oczywiście za pełna zgodą Tatrzańskiego Parku Narodowego, publikowane w osobnym portfolio.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zrobieniem zdjęć ( lub nagrania filmu ) Waszego obiektu noclegowego – zapraszamy do kontaktu: info@coptertech.pl, tel. 501 713 999.

 

 

  • Pensjonaty, domy wczasowe, hotele Bukowiny Tatrzańskiej i Czarnej Góry Commercial
  • Phantom 4 Professional Zdjęcia z drona