Wybrane zdjęcia z lotu ptaka pensjonatów , kwater prywatnych,  domów wczasowych i hoteli z rejonu Poronina, Białego Dunajca i Murzasichla. Przepięknie położone Murzasichle leży na skraju otuliny Tatrzańskiego Parku Narodowego i niektóre obiekty znajdują się już w jego strefie  ( R ). Takich obiektów czyli znajdujących się ściśle w tej strefie nie będziemy fotografować.
Zdjęcia te będą publikowane na powstającym portalu promującym turystykę podhalańską z lotu ptaka – www.flytour.pl ( portal w budowie ) . Wkrótce dołączymy pensjonaty z kolejnych miejscowości: Poronina, Jurgowa i innych. Celem nadrzędnym tych zdjęć ( i tworzonego portalu www.flytour.pl ) jest przedstawienie danego obiektu potencjalnemu Klientowi w aspekcie otaczających go walorów przyrodniczych ( gór, jezior, rzek czy lasów )  i innych atrakcji jak np. wyciągów narciarskich. Przeważająca większość ośrodków skupia się niemal wyłącznie na prezentacji z bliska samego budynku i wnętrz, zapominając często jak ważne dla potencjalnego Klienta jest jego otoczenie i widok całego obiektu z innej perspektyw. Taką właśnie „inną perspektywę” dają wyłącznie zdjęcia z lotu ptaka, które wykonujemy w sposób bezpieczny z niewielkiego drona, jednak w bardzo wysokiej jakości . Sukcesywnie, w miarę przybywania zleceń będziemy poszerzać nasze zasoby zdjęć, pod każdym zdjęciem zamieszczamy nazwę danego obiektu, lokalizację , adres obiektu i strony internetowej oraz nr telefonu. Uruchomienie portalu www.flytour.pl planujemy po pozyskaniu przynajmniej 50 obiektów noclegowych.
Fotografia lotnicza wykonywana w zgodzie z prawem – posiadam Świadectwo Kwalifikacji wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego uprawniające do lotów maszynami bezzałogowymi o masie do 25 kg. Nie latam ( i nie będę latać ) w strefie „R” – ścisłego zakazu lotów jakim np. jest rejon Tatrzańskiego i  Pienińskiego Parku Narodowego.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zrobieniem zdjęć ( lub nagrania filmu ) Waszego obiektu noclegowego – zapraszamy do kontaktu: info@coptertech.pl, tel. 501 713 999.

  • Pensjonaty, domy wczasowe, hotele Poronina i Murzasichla, Phantom 4 Pro
  • Phantom 3 Professional DJI Inspire 1 Pro X5