Firma COPTERTECH wyrosła na bazie firmy Perfect Hobby o ponad czternastoletnim doświadczeniu w w miniaturowym lotnictwie – od płatowców ( samoloty ) po drony wielowirnikowe. Pierwsze zdjęcia i filmy z lotu ptaka wykonywaliśmy przy użyciu motoszybowców oraz tradycyjnych helikopterów, latających bez ABSOLUTNIE żadnej stabilizacji, że o pozycjonowaniu GPS i funkcji FAIL SAFE nie wspomnę – TAK, TO NIE ŻARTY, TO KIEDYŚ TAK WŁAŚNIE WYGLĄDAŁO 🙂 .
Konsekwencją naszej pasji i wieloletniego doświadczenia w pilotażu i budowie dronów jest propozycja usług takich jak filmowanie dronem, fotografia z powietrza oraz szkolenia związane z szeroko pojętą branża DRONÓW. Poza wykonywaniem samych usług Foto i Video z powietrza, prowadzimy profesjonalne szkolenia w zakresie uzyskiwania Świadectw Kwalifikacji UAVO VLOS i BVLOS a także kursy filmowania dronem. Filmowanie z lotu ptaka jest obecnie niezwykle dynamicznie rozwijającą się dziedziną fotografii i produkcji filmowej. Prowadząc przez lata firmę Perfect Hobby złożyliśmy i oblataliśmy ponad 100 gotowych maszyn pod specjalnie zamówienie klientów, głownie na potrzeby usług takich jak filmowanie z powietrza i fotografia lotnicza i innych w tym mocno specjalistycznych. Wykonaliśmy i poddaliśmy testom dziesiątki maszyn i systemów stabilizacji obrazu (w tym kilka naszej konstrukcji) gdzie zawsze absolutnym priorytetem była idealna jakość obrazu, co było i jest niezbędne przy świadczeniu specyficznej i wymagającej usługi, jaką właśnie jest filmowanie dronem z powietrza. Podczas testowania sprzętu i wydawania gotowych maszyn Klientom, co oczywiste sami musieliśmy udowodnić ( także sobie ), że zdjęcia i filmy naszym sprzętem spełnią Ich wymagania, wykonaliśmy setki testowych klipów filmowych i tysiące zdjęć. Po prostu nauczyliśmy się jak robić dobre, poprawne ujęcia filmowe i zdjęcia na sprzęcie o wiele trudniejszym w obsłudze od dzisiejszych maszyn choćby produkcji DJI.
O maszynach naszego autorstwa  ( jeszcze jako Perfect Hobby ) pisał kilka lat temu miedzy innymi miesięcznik FORBES – http://pierwszymilion.forbes.pl/drony-z-krakowa-polskie-drony-wlecialy-na-rynek,artykuly,173116,1,1.html

Obecnie moje wieloletnie doświadczenie w branży DRONOWEJ wykorzystuje przy świadczeniu usług z zakresu filmowania i wykonywania zdjęć z powietrza ale także jako szkoleniowiec UAVO. Miałem zaszczyt pracować między innymi dla Tatrzańskiego Parku Narodowego ( filmowanie dronem ), wielu firm deweloperskich, architektonicznych oraz setek prywatnych właścicieli pensjonatów, małych hoteli i domów wczasowych, wiele z tych firm jest cały czas moimi stałymi Klientami.

Posiadam uprawnienia państwowe do pilotażu maszyn bezzałogowych o masie startowej do 25 Kg w kategorii VLOS ( w zasięgu wzroku ), BVLOS ( poza zasięgiem wzroku ) oraz INS – instruktor UAVO ( szkolenia w zakresie VLOS i BVLOS ). Szkolenia UAVO VLOS i BVLOS oraz z zakresu filmowania przy użyciu drona prowadzimy wraz Michałem Zawadzakiem, wieloletnim pasjonatem tematyki dronowej ( portal www.swiatdronow.pl ) i szkoleniowcem pod marką www.uavokrakow.pl

Zapraszam do współpracy
Robert Oset

 

Poniżej wybrane listy referencyjne od moich Klientów


List referencyjny od Zarządu Stacji Narciarskiej  Czorszyn-Ski w Kluszkowcach. 
List referencyjny od Zarządu Spółki CP RE Sp. z o.o.
po wykonaniu krótkiego filmu reklamowego hali produkcyjnej