Do kogo kierujemy ofertę dokumentacji z drona imprez i zawodów sportowych:

 

– Ośrodki Sportu i Rekreacji
– Organizatorzy zawodów sportowych
– Szkoły Narciarskie, Kluby Sportowe, Ośrodki szkoleniowe różnych dyscyplin sportowych

– Firmy eventowe
– Korporacje ( filmowanie np. spotkań integracyjnych )
– Agencje reklamowe

 

 

Trudno o lepsze udokumentowanie zawodów sportowych czy dowolnej imprezy na otwartym powietrzu niż przy pomocy filmowania i fotografii z drona. Czy to zawody narciarskie, bieg maratoński czy impreza integracyjna

Finał mistrzostw Polski w narciarstwie alpejskim i snowboardzie - z drona Coptertech. FAMILY CUP 2016, organizator zawodów: Mikołaj Lalewicz
Finał mistrzostw Polski w narciarstwie alpejskim i snowboardzie – z drona Coptertech. FAMILY CUP 2016, organizator zawodów: Mikołaj Lalewicz

– przy pomocy drona zawsze jesteśmy w stanie ująć więcej i z lepszej perspektywy. Ponadto – przy pomocy drona ( wiszącego np. w okolicach linii mety ) możemy dodatkowo wspomagać arbitraż, dokładne nagranie przy użyciu dobrej klasy sprzętu umożliwia precyzyjne naganie i później – prześledzenie ruchu zawodników. Filmowanie i fotografia z powietrza może być przydatna zarówno jako pamiątka dla uczestników jak i pod kątem typowo dydaktycznym i stanowić istotną wartość dla instruktorów i szkoleniowców.
Dobrze zrealizowany film z powietrza np. z imprezy integracyjnej stanowi doskonałą pamiątkę dla jej uczestników i organizatorów, szczególnie że tylko przy użyciu sprzętu latającego mamy możliwość sfilmować naprawdę dużą grupę ludzi w tym samym czasie.  Zamieszczony link prezentuje relację z Mistrzostw Polski Family Cup, którą miałem przyjemność nagrywać dla Organizatora ( Mikołaj Lalewicz ) w marcu 2016 r.

 

 

 

Co możemy zapewnić w ramach współpracy w tym zakresie:

materiał filmowy w najwyższej jakości 4K / 30 kl/sec lub Full HD 1920×1080. Możemy dostarczyć surowe pliki lub złożony, gotowy film z podkładem muzycznym i napisami a także lektorem.

materiał zdjęciowy ( pliki JPG i RAW ) – matryca 16 Mpx o jakości porównywalnej z Panasonic Lumix GH4. Materiał zdjęciowy może zostać przekazany w „surowej” formie
( tj bez obróbki ) lub z obróbką w profesjonalnym programie na płycie CD lub nośniku typu Penddrive, Może też zostać wysłany do pobrania na serwer.

– dojazd w dowolne miejsce Polski ( lub za granicę )
– własne źródło zasilania – do ładowania akumulatorów i zasilania komputera – w przypadku potrzeby dłuższej pracy w terenie.
– możliwość wykonania zlecenie w trudno dostępnym terenie o ograniczonym miejscu na start i lądowanie
– ujęcia z kamery naziemnej
– transmisję na żywo
– przekazanie pełnych praw autorskich do wykonanych ujęć filmowych / zdjęciowych.
– pełną współpracę na miejscu wykonywania zlecenia – począwszy od początków projektu po finalne wykonanie ( wysyłanie projektów do akceptacji )
– dużą elastyczność godzinową ( możliwość wykonanie zlecenia zarówno w tygodniu jak i w weekendy )

Zapraszamy do współpracy

Coptertech,
Robert Oset